Tagad Latvijas būvniekiem ir unikāla iespēja celt mazstāvu ēkas uz īstiem dzelzsbetona pāļiem. Mēs piedāvājam mini dzelzsbetona pāļus, kas ir analogi lielajiem pāļiem uz kuriem turas visi Latvijā būvētie mikrorajoni. Agrāk lai privātā sektora būvniecībā nebija iespēja iedzīt lielos pāļus, jo pāļu dzenamā tehnika ir liela un skaļa, tā nevar iebraukt mazās un šaurās vietās un tas izmaksā ļoti dārgi. Tādēļ mēs sākām ražot dzelzbetona mini pāļus ar izmēriem: d=150/150mm un d=200/200mm, atiecīgi pāļu garumi no 1500mm-4000mm. Ja būvobjektā ir nepieciešami garāki pāļi, tad tos var pagarināt ar speciālu savienojuma mufti un dzīt dziļāk kamēr dabūnam vēlamo dziļumu. Pēc prakses pilnīgi pietiek ar 150/150mm.

Mazliet par pāļiem:
Pāļi tiek ražoti no dzelzsbetona un tiem ir atbilstības deklarācija. Pāļiem ir spicēti gali,lai vieglāk pie dzīšanas tos nocentrēt. Dzelzsbetona pālis iedzīts priekš pamatu tālākās izbūves ir pats stabilākais, stingrākais, ilgmūžīgākais un ar lielāko nestspēju atiecībā prtet citiem pamatu izbūves veidiem. Dzenot pāli zeme sablīvējas tam priekšā un gar sānu malām, tādejādi pālis balstās uz priekšā sablīvētas grunts un uz sānu sablīvētas grunts, tas nesarūs un pāļa kalpošanas laiks nav ierobežots.
Mazie garumā līdz 1500mm pāļi ļoti ērti noder kā pamati terasēm, pārvietojamām mājiņām, pirtiņām, cisternu novietnēm, sētu/žogu pamatnēm un tt.